Hotové cukrové ruže v bielej farbe. Ručne vyrábané s prírodnými výťažkovými farbivami. Ideálne pre zdobenie tort, koláčov, cukrovín a sladkostí ľahko a rýchlo, bez ďalšej zložitej úpravy. Balenie obsahuje 8 kusov.
Kryštálový cukor, voda, kukuričný škrob, gumy: E401, E466, E415, E405, E412.
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1636 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 390,9 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 96 g |
| - z toho cukry | 75 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Taliansko
| Farba | biela |
| Kategória: | Ozdoby na torty |
| Dekorácie na torty ozdoby a posypy | |
| Jedlé kvetiny na tortu | |
| Cukrové kvety na torte | |
| Cukrové a čokoládové Valentínské zdobení | |
| Výrobca | Decora |
| EAN | 8024622056667 |
| Kód produktu | 0500382 |